Aktuality

Šumperuné běhají v neděli

Od listopadu 2019 se pravidelně scházíme vždy v neděli v 10:00 hod. u radnice, abychom společně běhali ve městě i mimo něj. První výběh se uskutečnil ve svátek 17. listopadu. Sešly se tři desítky běžců, které otestovaly trať ŠumpeRUNu ročníku 2020. Následující neděle se běželo směrem do městského lesa, na Senovou, nebo po nové bratrušovské cyklostezce.

Pravidelné výběhy jsou určeny pro všechny zájemce o běh. Tempo vždy přizpůsobíme celé skupině, případně počkáme na pomalejší běžce, nebo se rozdělujeme na menší skupinky. Nejde o výkonu, vždy jde o to strávit aktivně nedělní dopoledne v běžecké společnosti.

Podmínkou účasti je mít na sobě logo ŠumpeRUNu - alespoň čelenku, nebo originální funkční tričko. To lze stále zakoupit v Informačním centru Šumperk. Připojte se k naší skupině Šumperunning na Facebooku a získejte vždy aktuální informace o našich plánech.

Termíny dalších běhů jsou 15.12., 22.12., 29.12.2019 a pak dále od 05.01.2020. Sraz vždy v 10:00 u radnice na nám. Míru v Šumperku. https://www.facebook.com/groups/sumperunning/